Skip to main content

Yenilikçi
Entegre
Çözümler

Kusursuz Müşteri Deneyimine A’dan Z’ye Rehberlik Edip, Size Artı Katıyoruz

Bize Ulaşın

Team Members
13500  +

Çalışan

300
300  +

İş Ortağı

Industries
25  +

Endüstri

Countries
57 

Ülke

Locations
62 

Lokasyon

Languages
32  +

Dil

Mplus Türkiye Hakkında 


Türkiye’nin en büyük bağımsız dış kaynak sağlayıcılarından biri olan Mplus Türkiye, ilk olarak 2000 yılında CMC Türkiye adıyla İstanbul’da kuruldu. Ocak 2020’de, Avrupa’nın en hızlı büyüyen BPO, Teknoloji ve Danışmanlık şirketler grubu Mplus’ın en büyük üyesi olarak yerini alan şirketimiz, CMC Türkiye’den gelen 23 yıllık tecrübesi ve grubun global deneyiminden güç alarak tüm paydaşlarına çağın ötesinde bir müşteri deneyimi sunmaktadır.

Mplus Türkiye, günden güne büyüyen BPO alanının BPTO dönüşümüne öncülük ederek, bankacılık, finans, lojistik, telekomünikasyon, tüketici elektroniği, enerji, otomotiv, e-ticaret gibi pek çok farklı sektörden global müşterilerine; 360° çok kanallı iletişim ve insan odaklı bir müşteri deneyimi için kendi geliştirdiği yenilikçi entegre çözümlerinin yanı sıra başarılı iş dönüşümlerini sağlayacak bütünsel danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır

 

Türkiye ve Avrupa’daki 62 lokasyonda, 57 ülkeden 300’den fazla kuruma yaklaşık 13.500 çalışanı ile 32 dilde hizmet veren Mplus Group’un Türkiye kadrosunda 8.000’in üzerinde kişi görev yapmaktadır. Merkezi İstanbul’da bulunan Mplus Türkiye; Bayburt, İzmir, Malatya, Rize, Şanlıurfa ve Van ofislerinden 100'ün üstünde projede, 10’dan fazla dilde verdiği destekle iş ortaklarının verimliliğini arttırmaktadır., Mplus Akademi’de verdiği eğitimlerle tarafından verilen eğitimler ile sürekli büyüyen kadrosunun çağın gereksinimlerine uygun olarak bütün Mplus çalışanlarımızın gelişimini desteklenmektedir.

Kendi AR-GE merkezinde en son teknolojilerle geliştirdiği CRM ve Yapay Zekâ Tabanlı Robotik Süreç Otomasyonu (RPA) uygulamaları ile müşterilerinin ihtiyaçlarına özel çözümleri, 7/24 kesintisiz teknik destek hizmeti ile geliştirmekte olan Mplus, Türkiye’den Avrupa’ya teknolojik çözümler de ihraç etmektedir.

Çağrı Merkezleri Derneği üyesi olan Mplus Türkiye, çağrı merkezi sektörünü dijital dönüşümle geleceğe taşımayı kendisine birincil hedef olarak benimsemiş bulunmaktadır.

Hizmetlerimiz

Kişiye özel geliştirilen çözümlerimiz ve entegre iletişim kanallarımız ile  

müşteri deneyiminize artı katıyoruz.

rectangle-4233.png

Inbound

Bizi arayan potansiyel ve aktif müşterilerimizi özenle dinleyerek, bireysel ihtiyaçlarına yönelik stratejiler sunuyoruz. Belirlediğimiz adımları takip ederek, projeyi baştan sona tasarlamak için script oluşturma, proje-personel eşleştirmesi, eğitim planlamaları ve başarı kriterlerini belirleme gibi aşamaları geBizi arayan potansiyel ve aktif müşterilerimizi özenle dinleyerek, bireysel ihtiyaçlarına yönelik stratejiler sunuyoruz. Belirlediğimiz adımları takip ederek, projeyi baştan sona tasarlamak için script oluşturma, proje-personel eşleştirmesi, eğitim planlamaları ve başarı kriterlerini belirleme gibi aşamaları geçiyoruz.

rectangle-4234.png

Outbound

Müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla gerçekleştirdiğimiz iletişimi sadece bir telefon görüşmesi olarak değil, müşterilerimizin ihtiyaçlarının eksiksiz karşılandığından emin olma süreci olarak görüyoruz. Hizmetlerimizin başarısını, müşterilerimize sunduğumuz değer ve hizmet kalitesiyle ölçüyoruz.

rectangle-4233.png

Backoffice

Müşteri riskini en aza indirme ve kredi kontrol verimliliğini en üst seviyeye çıkarma amacıyla, müşterilerimizin onayını alarak risk analizi gerçekleştiriyoruz. Bu yaklaşım sayesinde müşterilerimiz, potansiyel müşterilerin ödeme alışkanlıkları hakkında bilgi sahibi olarak satış süreçlerini yönlendirebiliyorlar.

Teknoloji ve Destek Hizmetlerimiz

Teknoloji ve Destek Hizmetlerimiz

Satış sürecimizin tamamlanması ile müşteri ilişkilerimizi korumaya devam ediyoruz. Müşterilerimizin karşılaşabileceği teknik problemlerde 7/24 Yardım masası hizmetlerimiz ile destek sağlıyoruz. Mobil araçlarda ortaya çıkan problemlerde uzman çalışanlarımız sorun tespit ve çözüm çağrıları hizmeti ile en hızlı ve en uygun desteği sunuyor.

Sosyal Medya Hizmetlerimiz

Sosyal Medya Hizmetlerimiz

Sosyal medya alanında birçok prestijli ödül kazandık, bunlar arasında 'en iyi sosyal medya yönetimi' ödülü de bulunuyor. İş stratejilerimizi oluştururken hesap yönetimi ve rakip analizi gibi uygulamalarımızla dijital medya platformlarından önemli bilgiler ediniyoruz. Bu bilgilerle hedef kitlenin ilgi alanlarına dair derin içgörüler sunuyor, böylece itibar yönetimi konusunda önemli katkılarda bulunuyoruz.

BPO Hizmetlerimiz

BPO Hizmetlerimiz

Düzenli operasyonel süreç analizleriyle işimizi son teknolojilere uygun bir şekilde geliştirmeye odaklanıyoruz. İnsan kaynağı atama yeteneklerimizle değişen pazar koşullarına uyum sağlıyoruz. Sağladığımız bazı BPO hizmetleri: Sözleşme süreci, Evrak teslimi & alımı, Doküman veri girişi & arşivleme.

Danışmanlık Hizmetlerimiz

Danışmanlık Hizmetlerimiz

Çalıştığımız birçok farklı sektörde geniş bilgi birikimimizi müşterilerimizle paylaşıyor, ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunuyoruz. Sunduğumuz danışmanlık hizmetlerinden örnekler: Süreç danışmanlığı, Müşteri memnuniyeti ve şikayet yönetimi danışmanlığı, Kalite sertifikasyonları danışmanlığı.

Bulut Bilişim Hizmetleri

Bulut Bilişim Hizmetleri

Müşterilerimize ihtiyaç duydukları çözüm esnekliği ve performans iyileştirmesini sunuyoruz. Çözüm odaklı yaklaşımımızla uygulamalarımızı hızlı ve kesin çözümlerle sağlıyoruz. Uzmanlarımızın sağladığı hizmetler arasında Performans İzleme Sistemi, Kalite Yönetimi ve Çağrı Merkezi Danışmanlık Hizmetleri yer alıyor.

Hizmet Sağladığımız Endüstriler

Hizmet verdiğimiz bütün sektörlerde insan odaklı bakış açımız ile  

kusursuz müşteri deneyimi sağlıyoruz.

Banking & Finance

Bankacılık ve Finans

Logistics

Lojistik

Telecom

Telekomünikasyon

Automative

Otomotiv

Retail & eCommerce

Perakende & E-Ticaret

Travel & Hospitality

Seyahat ve Turizm

Technology

Teknoloji

Insurance

Sigorta

 Energy, Oil & Gas

Enerji

contact-sales

Yeni nesil müşteri ilişkileri kurmaya ve yüksek kaliteli çözümlerle işinizi geliştirmeye hazır mısınız?

Kariyer

Mplus’la kariyerine artı katacak yolculuğuna başla!


Mplus Kariyer

Lokasyonlarımız
 

Turgut Özal Bulvarı Şingah Mah. No: 26, 
Bayburt

Mail: info@mplusgroup.com.tr 
Telefon: +90 (850) 221 21 12

Çağlayan Mah. Karaağaç Sokak ISS Blok No:2 İç Kapı No:8,  
Kağıthane/İstanbul

Mail: info@mplusgroup.com.tr
Telefon: +90 (850) 221 21 12

Karacaoğlan Mahallesi, Bornova Caddesi, No: 16B, 35070,
Bornova/İzmir

Mail: info@mplusgroup.com.tr
Telefon: +90 (850) 221 21 12

Malatya 1. Organize Sanayi Bölgesi, 1. Cadde Fırat Entegre Karşısı,
Malatya

Mail: info@mplusgroup.com.tr
Telefon: +90 (850) 221 21 12

Dağınıksu Mah. Gündoğdu Cad. No:64,
Rize

Mail: info@mplusgroup.com.tr
Telefon: +90 (850) 221 21 12

1.Organize Sanayi Bölgesi 6. Cadde No:10, 
Şanlıurfa

Mail: info@mplusgroup.com.tr 
Telefon: +90 (850) 221 21 12

Van Tuşba Organize Sanayi Bölgesi Ahdamar Cad. No:26,
Van

Mail: info@mplusgroup.com.tr
Telefon: +90 (850) 221 21 12

Haberler

mplus-ecccsa
30.11.2023

Mplus, ECCCSA’da “Best Customer Experience Redesign” Kategorisinde Bronz Ödülün Sahibi Oldu

Avrupa’nın en hızlı büyüyen BPO, Teknoloji ve Danışmanlık şirketler grubu Mplus, müşteri deneyimi süreçlerini ve verimliliğini üst noktalara taşıdığı ürün ve hizmetleriyle uluslararası başarılara imza atmayı sürdürüyor. Sektördeki köklü tecrübesi ve uzman ekipleriyle, tüm paydaşlarına çağın ötesinde bir müşteri deneyimi sunma vizyonuyla ilerlemekte olan Mplus, Avrupa'nın en prestijli çağrı merkezi ödüllerinden biri olan Avrupa İletişim Merkezi ve Müşteri Hizmetleri Ödülleri’nin (ECCCSA) “Best Customer Experience Redesign" kategorisinde bronz ödülü kazanarak büyük bir başarı elde etti.

 

mplus
29.11.2023

Mplus Türkiye, "Görüntülü İşleme Teknolojisi" ile Müşteri Temsilcilerinin Verimlilik Karnesini Çıkarıyor

Uzaktan çalışan müşteri temsilcisinin yüzünü algılıyor, tanıyor, duygu değişimlerini analiz ediyor

mplus
22.11.2023

Mplus Türkiye Danışmanlık Hizmetiyle Müşteri Deneyimi Yönetimi Süreçlerine Artı Katıyor

Gelişen teknoloji ve farklılaşan iletişim ağları sonucu mesaisini artıran çağrı merkezi sektörü, danışmanlık hizmetleriyle de şirketlerin faaliyetlerine sürdürülebilir verimlilik getiriyor. Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarıyla entegre müşteri deneyimine yeni bir boyut getiren sektör, danışmanlık hizmetleriyle de şirketleri hedeflenen müşteri deneyimine ulaştırıyor. Türkiye’nin en büyük dış kaynak sağlayıcı (BPO) şirketlerinden Mplus Türkiye de uzman ekibiyle sağlıyor olduğu danışmanlık hizmetiyle iş ortaklarına organizasyonel dönüşüm yol haritası sunarken, sağladığı iş gücü verimliliği ve maliyet tasarrufu ile şirketlerin hizmet düzeyini ve üretkenliğini artırıyor.

Mplus Life

Gizlilik Politikaları ve Yasal Belgeler 

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Avrupa Birliği Genel Veri Koruma Tüzüğü kapsamında haklarınızı kullanırken, aşağıda iletişim bilgileri verilen “Veri Koruma Görevlisi” ile iletişime geçebilirsiniz.   

Veri Koruma Görevlisi (DPO) irtibat bilgileri:   
E-posta Adresi: gdpr@mplusgroup.com.tr   
kvkk@mplusgroup.com.tr  

 

Telefon: +90 212 337 11 00 
Adres: Çağlayan Mah. Karaağaç Sokak ISS Blok No:2 İç Kapı No:8 Kağıthane İstanbul / Türkiye 
İrtibat: https://mplusgroup.eu/turkiye

Mplus Türkiye,


Müşterilerine verdiği hizmet kalitesinin her geçen gün arttırılması adına, kalite güvence sistemini vazgeçilmez çalışma tarzı olarak benimsediğini;

Sistemini periyodik olarak gözden geçirerek sürekli iyileştirmenin en önemli çalışma prensibi olduğunu;

Sistemini; iç ve dış müşteri tepki ve taleplerini ölçümleyerek, değerlendirerek ve çözümleyerek sürekli takip ettiğini;

Hizmet verirken gizlilik ilkesine uymanın vazgeçilmez bir prensibi olduğunu;

Müşterilerinin müşterisi ile ilişkide olduğu her noktada kurumsal müşterilerini temsil etme bilinciyle kaliteyi ön planda tuttuğunu;

Çözüm, ürün ve hizmetlerini sunarken yüksek teknoloji kullanımının, rekabet gücünü ve farkını oluşturan en önemli etken olduğunu;

Yasalara, müşteri sözleşmelerine ve uymakla yükümlü olduğu standartlara uygun hizmet verdiğini;

Risk analizi yaparak karşı karşıya olduğu tüm riskleri minimize etmeyi ve sürekli takip etmeyi benimsediğini;

Çalışanlarının kurulu entegre yönetim sistemlerinin gereklilikleri hakkında  bilinçlenmelerini ve sistemin geliştirilmesi için katkıda bulunmalarını sağlamayı;

Tüm süreçlerini eğitime verdiği önem ve ayırdığı kaynaklarla desteklediğini


Taahhüt eder. 

Detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız. 

https://e-sirket.mkk.com.tr/esir/Dashboard.jsp#/sirketbilgileri/13635

rng
mplus_white_logo.png